Automatizace řízení procesů BPM K2

Agilní Low Code BPM NINTEX K2 Automation On-Prem
Automatizace libovolných podnikových procesů, který nemá konkurenci

Věci jdou vždycky dělat lépe než dosud. U firemních procesů to platí dvojnásobně!

Představte si, že máte ve společnosti jednotnou softwarovou platformu s přehledem všech firemních úkolů a informací z používaných aplikací.
Procesy fungují lépe, jsou dle možností automatizované a harmonické. Sofistikované procesy a činnosti, které mívají několik kroků, například proces od zadání požadavku na nákup až po platbu, se zjednodušily díky podpoře automatizovaných činností.

Chyby se eliminovaly téměř k nule a vaši obchodní partneři vám volají, jen když jde o pozvání na kávu a debatu nad rozšířením dodávek. Informace týkající se objednávek a zakázek máte automaticky v e-mailu, dostupné v mobilním zařízení nebo přístupné online. Reklamace ze špatné informace nebo za zpoždění téměř neexistují. Vše funguje.

Nevěříte? Tak dnes fungují úspěšné firmy, podpořené digitalizací a automatizací řízení procesů.
Se lehkostí použití a flexibilitou Nintex K2 můžete napříč vaší organizací řídit procesy spojením zdrojů, systémů a dat pro orchestraci toho, jak a kdy se činnosti dokončí.

Optimalizace procesního modelu je cesta, která vede k úspěchu.

Společným znakem firem nebo institucí je více či méně funkční procesní model. Velká část probíhá v digitálním prostředí formou elektronické komunikace uvnitř i mimo organizaci. Do procesů jsou zapojeni zaměstnanci, dodavatelé, zákazníci nebo jiné osoby (certifikační orgány, státní správa apod.). Měřítkem efektivity je nejen poměr nákladů a tržeb, ale i čas a efektivní využití kapacity lidských nebo výrobních zdrojů. Státní a veřejné instituce sice fungují lehce odlišně, ale i v nich probíhají procesy s jasně definovaným cílem. Také nakupují, poskytují služby, schvalují úkoly a nutně komunikují uvnitř struktury i navenek. Ve středně velkých a velkých organizacích běží tisíce jednotlivých úkolů, které společně ovlivňují hospodářský výsledek. Téměř všechny můžete dělat lépe a rychleji, s vyšší produktivitou.

Změňte přístup k úkolům a procesům. Začněte je systematicky řídit.

Odstraňte zbytečné kroky nebo změňte nastavení. Dochází v komunikaci ke zdržení nebo ztrátě informací? Dosud nemáte vyřešený bezpečný způsob předávání úkolů a aktualizovaných dokumentů? Do digitálního prostoru každé firmy denně dorazí velký počet e-mailů, objednávek, nabídek, personálních dokladů, výkresů, dodacích listů a dokladů. Pracujte s nimi efektivně. Vše můžete mít dostupné na klik online v okně internetového prohlížeče nebo mobilním zařízení.

S optimalizaci procesů pomůže univerzální nástroj BPM Business Process Management (Nástroj pro řízení procesů).
BPM vám umožní procesy vidět, řídit, analyzovat, hodnotit, tvořit na míru nebo kontrolovat ale především měnit a optimalizovat.

BPM K2 používá více než 4 000 zákazníků,
1,5 milionu uživatelů ve více než 84 zemích,
včetně 30 % společností z celosvětového žebříčku
Fortune Top 100 pro zlepšení efektivity provozu.

 

Vytváříme aplikace, které spojují lidi, řídí procesy a data.

Pomocí BPM K2 měníme způsob, jakým vaše společnost může řídit a automatizovat procesy end-to-end, aby se urychlilo rozhodování a firemní procesy. Vyřešíte jakýkoli procesní problém – velký nebo malý – a vytvoříte aplikaci k jeho vyřešení, aniž byste museli programovat a psát řádky kódu (LowCode). Díky platformě LowCode BPM K2 pro automatizaci podnikových procesů, můžete rychle a napříč celou organizací vyvíjet a implementovat procesní aplikace. Ať už chcete v rámci vaší digitální transformace automatizovat workflow v rámci oddělení nebo zefektivnit celofiremní systémy. BPM K2 nabízí cloudová i on-premise řešení pro vytváření, zefektivnění a řízení firemních procesů. Automatizace procesů v rámci podniku je zásadní pro úspěch společností v digitální éře. Mnoho činností je však ovlivněno nedostatkem dostatečných zdrojů a používáním neefektivních systémů pro řízení. BPM platforma K2 řeší tyto problémy tím, že umožňuje organizacím automatizovat všechny oblasti podnikání, aniž by museli najímat vysoce kvalifikované a nákladné vývojáře nebo trávit nadměrné množství času opakovaným kódováním. Díky intuitivním a výkonným nástrojům mohou organizace rychle využívat vytvořené libovolné aplikace a to vše s jedinou platformou. Použitá aplikační platforma vám umožní rozhodnout se, jak bude vypadat transformace a úspěch – výsledkem bude vyšší produktivita, nižší provozní náklady a vyšší zisk.

Přednosti BPM platformy K2

 • Workflow
  Zákazníci mohou používat vizuální, intuitivní designer procesů pro vytváření pravidel, který je vytvořen tak, aby vyhověl libovolným potřebám;
 • Formuláře
  Vizuálně vytvářené přívětivé uživatelské prostředí pomocí obrazovek aplikace/formulářů, které se připojují k workflow a vašim firemním datům. Komponenty jsou opakovaně použitelné pro rychlost, dodávky;
 • Integrace
  Point-and-click napojení prakticky s jakýmkoliv systémem. Nabízíme i certifikovaný konektor na ERP SAP;
 • Reporting
  Bohaté reporty a vizuální analytika poskytují informace potřebné k identifikaci problémů a optimalizaci procesů;
 • Mobilní aplikace
  Responzivní design, který funguje na všech hlavních systémech (iOS a Android), online i offline;
 • Bezpečnost
  Komplexní nástroje pro správu rolí, které poskytují zabezpečení a správu ve všech aspektech platformy.
 • Nasazení
  Platforma je flexibilní a může být nasazena v cloudu nebo přímo on-premise.

 

Dodáváme řešení pro

 • Finanční instituce
 • Výrobní společnosti
 • Obchodní společnosti
 • Veřejnou správu

Kontaktujte nás

Povinný údaj:

2 + 13 =