Automatizace řízení procesů BPM K2

Automatizujeme procesy. Vytváříme aplikace, které spojují lidi, řídí procesy a data.

Využití dalšího potenciálu vaší společnosti

Platforma automatizace procesů K2 pomáhá Vaší společnosti růst a posunout automatizaci na novou úroveň. Vyřešíte jakýkoli procesní problém – velký nebo malý – a vytvořte aplikaci k jeho vyřešení, aniž byste museli programovat a psát řádky kódu (LowCode).

Pomocí Business Process Management (BPM) K2 platformy měníme způsob, jakým vaše společnost řídí a automatizuje procesy end-to-end, aby se urychlila rozhodování a firemní procesy.

Díky LowCode platformě K2 pro automatizaci digitálních procesů můžete rychle a napříč celou organizací vyvíjet a implementovat procesní aplikace. Ať už chcete v rámci vaší digitální transformace automatizovat workflow v rámci oddělení nebo zefektivnit celofiremní systémy.

K2 nabízí cloudová i on-premise řešení pro vytváření, zefektivnění a řízení podnikových procesů.

Automatizace procesů v rámci podniku je zásadní pro úspěch společností v digitální éře.

Mnoho činností je však ovlivněno nedostatkem dostatečných zdrojů a používáním neefektivních systémů pro řízení. BPM platforma K2 řeší tyto problémy tím, že umožňuje organizacím automatizovat všechny oblasti podnikání, aniž by museli najímat vysoce kvalifikované a nákladné vývojáře nebo trávit nadměrné množství času opakovaným kódováním.

Díky intuitivním a výkonným nástrojům mohou organizace rychle využívat vytvořené libovolné aplikace a to vše s jedinou platformou.

K2 používá více než 4000 zákazníků, 1,5 milionu uživatelů ve více než 84 zemích – a to včetně 30 % společností ze celosvětového žebříčku Fortune Top 100 pro zlepšení efektivity provozu.

Použitá aplikační platforma vám umožní rozhodnout se, jak bude vypadat transformace a úspěch – výsledkem bude vyšší produktivita, nižší provozní náklady a vyšší zisk.

Benefity využití Business Process Management (BPM) platformy K2

 • Workflow: Zákazníci mohou používat vizuální, intuitivní designer procesů pro vytváření pravidel, který je vytvořen tak, aby vyhověl libovolným potřebám.
 • Formuláře: Vizuálně vytvářejte přívětivé uživatelské prostředí pomocí obrazovek aplikace/formulářů, které se připojují k workflow a vašim podnikovým datům. Komponenty jsou opakovaně použitelné pro rychlost, dodávky.
 • Integrace: Point-and-click napojení prakticky s jakýmkoliv systémem. Nabízíme i certifikovaný konektor na ERP SAP.
 • Reporting: Bohaté reporty a vizuální analytika poskytují informace potřebné k identifikaci problémů a optimalizaci procesů.
 • Mobilní aplikace: Responizvní zobrazování, která funguje na všech hlavních systémech (iOS a Android), ať už online nebo offline.
 • Bezpečnost: Komplexní nástroje pro správu rolí, které poskytují zabezpečení a správu ve všech aspektech platformy.
 • Nasazení: Platforma je flexibilní a může být nasazena v cloudu nebo přímo on-premise.

 

Dodáváme řešení pro

 • Finanční instituce
 • Výrobní podniky
 • Obchodní společnosti
 • Veřejná správa

Kontaktujte nás

Povinný údaj:

14 + 9 =

Rolovat nahoru