Digitalizace
a vytěžování dat

Vytěžování dat je o získávání, zpracování a poskytování správných dat.

Podniková automatizace začíná u nástroje, platformy pro získávání, zpracování a poskytování správných dat do procesů. Příkladem může být vytěžování dat z faktur. ABBYY FlexiCapture je platforma pro inteligentní zpracování dokumentů, vytěžování dat z dokumentů, vytvořená pro potřeby dnešního složitého digitálního podniku. 

ABBYY FlexiCapture spojuje nejlepší schopnosti NLP (Natural Language Processing), strojové učení a pokročilé rozpoznávání do jediné digitální platformy pro zpracování všech typů dokumentů – od jednoduchých formulářů, po složité nestrukturované dokumenty a jakýkoliv objem zpracovávaných dokumentů. 

FlexiCapture poskytuje data podnikovým aplikacích založené na obsahu, jako jsou RPA a BPM. Tím tak pomáhá organizacím zaměřit se na služby zákazníkům s vyšší přidanou hodnotou, snižování nákladů, dodržování předpisů nebo získání konkurenční výhody.

Řešení, které vám umožní zpracovávat a chápat informace, modelovat a provozovat jasně definované procesy a zároveň účinně snižovat náklady maximalizací využití lidského potenciálu.

Nabízíme inteligentní řešení pro vytěžování dat z dokumentů bez nutnosti ručního vyhledávání údajů, jejich přepisování nebo kopírování. Je určeno všem firmám a organizacím, které pracují s desítkami, stovkami až tisíci dokumenty denně a hledají řešení, jak zefektivnit procesy související s jejich zpracováním. 

Úzká integrace s dalšími nástroji a postupy

ABBYY FlexiCapture se hladce integruje podle podnikovým standardům a libovolným informačním systémům, RPA, CRM, ERP, BPM, DMS – a podnikové procesy jsou chytřejší, rychlejší a s nižšími náklady. 

Kontaktujte nás

Povinný údaj:

11 + 9 =

Rolovat nahoru