MICROSOFT 365

VÍCE NEŽ JEN NÁSTROJ PRO SPOLUPRÁCI

Týmová práce s efektivní komunikací vytváří pevný základ pro úspěšné podnikání. Aby se mohla vaše firma adekvátně rozvíjet, musí vaše týmy sdílet soubory, spolupracovat a spojit se vždy, když je třeba, bez překážek. Budete překvapeni pozitivní změnou. Microsoft 365 je cloudová služba pro podporu produktivity, která podpoří vaši organizaci a usnadní vám vedení firmy. Microsoft 365 nejsou jen aplikace Word, Excel a PowerPoint – je to propojené prostředí, které nabízí nejlepší kancelářské aplikace ve své třídě spolu s výkonnými cloudovými službami a pokročilým zabezpečením. Pro komunikaci se zákazníky a spolupracovníky využívejte profesionální e-mail a kalendáře, ať už pracujete odkudkoli. Ukládejte a sdílejte soubory a zajistěte si k nim přístup odkudkoli – máte k dispozici 1 TB online úložiště na uživatele. Udržujte celý tým v obraze pomocí skupinového chatu, online schůzek a hovorů v Microsoft Teams, což je centrum pro týmovou práci. Chraňte zaměstnance, svá data i informace o zákaznících pomocí pokročilého zabezpečení a správy zařízení. U všech služeb Microsoft 365 a Office 365 máte garanci 99,9% dostupnosti s finanční zárukou.

 

Čtyři způsoby, jak jeden nástroj podporuje vaši firmu

Umožnit propojenost a tím posunout firmu vpřed

Cloudové nástroje Microsoft 365 vám pomáhají vytvořit prostředí, ve kterém má každý potřebné informace, a to i pokud se zaměstnanci a dodavatelé nacházejí na různých místech a v různých časových pásmech. Tato propojenost vám umožňuje rozvíjet se a přizpůsobovat se poptávce zákazníků.

Zefektivnění komunikace a procesů

Zaměstnanci vždy budou mít různé oblíbené styly a způsoby komunikace. Když zavedete jednotný spolehlivý nástroj pro všechny tyto styly a způsoby, urazíte velký kus cesty k lepší spolupráci a umožníte zaměstnancům vydat ze sebe to nejlepší.

Jak získat důvěru zákazníků pomocí integrovaného zabezpečení

Zabezpečení by mělo být prioritou bez ohledu na velikost firmy. Účinné zabezpečení ale vyžaduje odborné znalosti a dovednosti, kterými nedisponuje každá firma. Microsoft 365 je nástroj pro spolupráci, který zahrnuje rovněž zabezpečení.

Podnítit inspiraci propojením zaměstnanců

Když zaměstnancům umožníte bezproblémově se spojit a komunikovat, poskytnete jim podporu, kterou potřebují pro vymýšlení inovativních nápadů. Cloudové nástroje zvyšují pohodlí, ale v případě této společnosti také změnily způsob, jakým členové týmu společně hledají nová řešení, jak plnit potřeby zákazníků.

 

Proč předplatné M365 od Process Point?

• Získáte nejlepší cloudové nástroje s minimální počáteční investicí. Nastavíme vám vlastnosti Microsoft 365 na míru.
• Abychom vám byli schopni přinést maximum, pracujeme v nejtěsnějším spojení s výrobci a dodavateli software. Naši odborníci jsou certifikovaní společností Microsoft, jsou prověřeni komplexními projekty a průběžně dále školeni.
• Nasloucháme Vašim potřebám a optimalizujeme Vaše náklady – provedeme vás od správného výběru předplatného až po adopci technologie a zabezpečení.
• Naše společnost pomáhá firmám. Zavádění nových technologií je vzrušující, přičemž naši klienti naše schopnosti oceňují, což nás velmi těší.
• Jsme schopni vám doporučit optimální řešení pro využití mobilní spolupráce a cloudových služeb, včetně bezpečného provozu. Mobilní 5G připojení do cloudu je možné.

Chcete se dozvědět více o tom, jak by mohl být Microsoft 365 prospěšný pro Vaši společnost?

 

Vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Získáte 1 konzultaci zdarma.

Kontaktujte nás

Povinný údaj:

2 + 1 =