RPA Transform Business Processes

Robotic Process Automation.

Jde to i bez dalších zaměstnanců

RPA je technologie, která umožňuje využívat počítačový software nebo „robota“, aby emuloval a integroval činnosti člověka pracujících v digitálních systémech za účelem automatizace činností a procesů.    

RPA roboti využívají k práci uživatelské rozhraní jakékoliv aplikace stejně jako lidé. Spouštějí, zapisují a komunikují s ostatními počítačovými systémy, tak aby mohli provádět velké množství opakujících se činností v rekordním čase a ze výrazně nižší náklady. Pouze podstatně lépe než my lidé – softwarový robot nikdy nespí, nedělá chyby a stojí mnohem méně než zaměstnanci.   

Využitím softwarových robotů pomáháme našim klientům zrychlit poskytování zákaznických služeb a informací zákazníkům. Zároveň RPA zvyšuje rychlost zpracování dat, snižuje chybovost, snižuje mzdové náklady a požadavky na lidské zdroje.   

Čísla hovoří jasně 

Dalším plusem inteligentní automatizace je i finanční nenáročnost, protože zautomatizováním činností klesnou náklady na jejich zpracování až o 50 % a investice do zavedení RPA se zaplatí obvykle během prvních 6-9 měsíců. Není také nutné dodatečně investovat do úprav nastavení v IT ani do modernizace hardwaru. Vše jde snadno nastavit tak, aby se roboti přizpůsobili stávajícím aplikacím a systémům.   

Pro efektivní implementaci RPA doporučujeme využít službu Process Discovery, která Vám garantuje vhodný výběr procesů pro robotizaci včetně výpočtu návratnosti. 

Nemusíte se ani obávat řízením robotů, protože kontrola automatizovaných procesů je velmi snadná. Samozřejmostí je rychlé vyvinutí systému na míru zákazníkovi během několika dnů, celý fungující robotický proces je pak plně aktivní v rámci týdnů. 

Roboti jsou tu. Čím rychleji využijete jejich potenciál, tím rychleji získáte konkurenční výhodu pro vaše podnikání. Robotická automatizace procesů poskytuje přímou návratnost a zároveň zvyšuje přesnost napříč organizacemi a průmyslovými odvětvími.  RPA roboti zvládnout všechny procesy nejen transformuje a zefektivní pracovní procesy vaší organizace.   

Softwarové roboti se snadno implementují a integrují do jakéhokoli systému.  

Jaké jsou obchodní výhody robotizace činností (RPA) od Process Point?

  • Lepší výsledky

Spojujeme oblast poradenství, implementace digitalizace a inteligentní automatizace. Softwarový roboti jsou nakonfigurovány podle pravidel konkrétních činností.  Nikdy se neunaví a nikdy nedělají chyby. Jsou kompatibilní se všemi systémy a konzistentní. 

  • Lepší soulad s pravidly a legislativou

Jakmile jsou RPA roboti spuštěni provádějí vše spolehlivě a snižují tak riziko vznikajících chyb. Vše co dělají, je monitorováno. Máte plnou kontrolu nad jejich provozem v souladu se vašimi pravidly, předpisy a normami. 

  • Rychlé úspory nákladů

RPA může snížit náklady na zpracování až o 80%. Za méně než 12 měsíců má většina firem pozitivní návratnost investic a potenciální další kumulativní snížení nákladů může dosáhnout 20% v čase. 

  • Škálovatelné

Ve všech společnostech provádí RPA obrovské množství operací paralelně, od desktopových po cloudové prostředí. Další roboty lze rychle nasadit s minimálními náklady, podle pracovních činností a sezónnosti. 

Kontaktujte nás

Povinný údaj:

12 + 9 =

Rolovat nahoru