Vývoj mobilních aplikací pro iOS a Android 

Přinášíme revoluci ve vývoji nativních mobilních aplikací

Nabízená platforma Jigx představuje revoluci vývoje nativních mobilních aplikací tím, že nabízí rozsáhlou a robustní připravenou funkcionalitu ihned k použití. Tato vývojová platforma obsahuje předpřipravené komponenty a widgety, které lze snadno upravit, přizpůsobit pomocí parametrizace a tím vytvořit úžasné plně grafické nativní mobilní aplikace. Už není nutné vytvářet od základu uživatelské rozhraní a backend pro každého zákazníka. Jigx řeší veškeré aspekty vývoje, včetně přístupu k datům, synchronizace, možnosti online a offline použití, nastavení stylů, notifikací a dokonce i publikace aplikace do App Store/Play Store, v případě, že ji chcete mít pod vlastní značkou. Díky tomu umožňuje mnohem efektivnější a rychlejší vývoj mobilních aplikací.

Vytvořené aplikace se snadno a bezpečně integrují se stávajícími podnikovými systémy, databázemi a datovými zdroji. Již v současnosti obsahuje Jigx všechny nezbytné komponenty a widgety pro formuláře, statistiky, grafy, chat, hlasové volání, videohovory, platební funkce a integraci s běžně používanými nástroji jako je Nintex, Microsoft 365, Salesforce, SAP a další. Díky Jigx nemusí vývojáři řešit různé varianty aplikace pro mobilní telefony nebo tablety, ani se starat o rozlišení nebo verze operačního systému zařízení. Jakmile provedete změny v aplikaci, uživatelé je okamžitě získají bez nutnosti dalšího schvalování v App Store/Play Store.

Jedna vytvořená Jigx aplikace může mít million použití.

Není třeba, aby zaměstnanci nebo zákazníci instalovali více aplikací do svých mobilních zařízení. Díky personalizaci mohou být nainstalované Jigx aplikace branou k dalším aplikacím nebo funkcím přímo uvnitř aplikace – jako například HR procesy, komunikace, schvalování, propagace, eshop a mnoho dalšího.

Jigx platforma pro vývoj online a offline nativních mobilních aplikací pro Android a iOS přináší výhody jak pro vývojáře, tak pro zákazníky:

 Zrychlený vývoj: Díky předpřipraveným widgetům a jejich parametrizaci umožňuje platforma Jigx rychlejší vývoj aplikací. Tím se snižuje čas a úsilí potřebné pro návrh, implementaci a testování funkcí aplikace.

  • Snížení nákladů: Díky vývoji na platformě Jigx dochází ke snížení nákladů na vytváření nativních mobilních aplikací. Využitím předpřipravených widgetů a minimalizací nutnosti vývoje aplikací od základu je dosaženo rychlejší realizace s vynikajícím výsledkem. To znamená, že atraktivní grafické mobilní aplikace budou od teď dostupné za nižší cenu.
  • Nižší technická závislost na dodavateli: Platforma umožňuje vývojářům vyšší abstrakci od základních technologií a nástrojů. Tímto se vývojáři mohou více zaměřit na samotnou logiku aplikace, grafiku a interakci s uživatelem, aniž by se museli starat o složité technické detaily.
  • Vylepšená spolupráce: Díky předpřipravenému vizuálnímu charakteru Jigx widgetů se spolupráce mezi vývojáři, designéry a ostatními členy týmu stává jednodušší a rychlejší. Všichni zúčastnění mohou snadno spolupracovat při vytváření uživatelského rozhraní, implementaci a řízení funkcí.
  • Flexibilita a iterace: Jigx poskytuje flexibilitu a možnost rychlého prototypování a iterace aplikací. Vývojáři mohou snadno upravovat a aktualizovat aplikaci v reálném čase, což umožňuje rychlé testování, získávání zpětné vazby od uživatelů a vydávání nových verzí bez složitého schvalování v obchodě s aplikacemi (App Store/Play Store). To přináší větší flexibilitu a schopnost přizpůsobit se měnícím se požadavkům a potřebám uživatelů.

Process Point prostřednictvím Jigx přináší zjednodušení, zrychlení vývoje a snížení nákladů, což jsou klíčové faktory pro váš úspěch ve vývoji mobilních aplikací.

 

Kontaktujte nás

Povinný údaj:

11 + 9 =