Podpořte týmovou práci pomocí nástrojů pro spolupráci a komunikaci, které znají a milují miliony uživatelů, kteří jsou propojeni a online.

Do práce, pro skupinu, sportovní klub, na setkání – kdokoliv dnes potřebuje řešení, které umožní jednoduchou videokonferenci, týmové hovory, chat, sdílení dokumentů a spolupráci při jejich vytváření. Navíc aby uměl aplikaci používat každý!

Microsoft Teams Essentials je nová „standalone“ edice nástroje pro týmovou spolupráci pro malé kolektivy nebo společnosti. (max. 300 uživatelů služby v jednom tenantu). Jedná se o základní, cenově velmi dostupný startovní balíček MS Teams. Jinak plnohodnotná varianta služby Teams jak ji znáte.

Když se váš tým nebo rodina potřebuje spojit.

MS Teams poskytuje bezproblémové, spolehlivé a jednoduché videokonference. Bezpečné videokonference na podnikové úrovni, snadný a bezpečný přístup k veškerému vašemu obsahu v Teams.

Získáte tak kvalitní nástroje nástroj pro:

  • online schůzky s profesionálními možnostmi jako je virtuální pozadí, sdílení obrazovky a záznam (nahrávka) na jakémkoli zařízení
  • trvalý chat, diskuzní místnosti s interními i externími uživateli, kvalitním prohledáváním a možností sdílet dokumenty
  • práci s dokumenty dostupnými odkudkoli, které lze společně vytvářet, upravovat v cloudu a sdílet při schůzkách a v konverzaci

Chcete poradit jaký plán je pro vás nejvýhodnější? Kontaktujte nás přes formulář na stránkách a získáte konzultaci ZDARMA!