Automatická reakce na zdravotní krizi

Praha, Česká republika (31. ledna 2020)
Společnost Process Point s.r.o. se v lednu stala certifikovaným partnerem produktů amerického výrobce SourceCode na českém a slovenském trhu, předním výrobcem BPM platformy K2.

Společnost Process Point s.r.o. se specializuje na konzultace a implementaci řešení v oblasti digitalizace, automatizace procesů a jejich robotizace.

„Uzavřením strategického partnerství rozšiřujeme síť obchodních a implementačních partnerů produktů K2 v regionu. Reagujeme tak na rostoucí poptávku po implementaci nástrojů pro podporu digitalizace společností. Jako jedni z mála na trhu v regionu se specializujeme i na využití modulu K2 Connect pro snazší integraci s informačním systémem SAP, který zjednodušuje dodávky agend právě pro tento informační systém.“, okomentoval podpis partnerství Michal Jäger, jednatel společnosti Process Point s.r.o.

Flexibilní Business Process Management (BPM) K2 je komplexní platforma pro návrh workflow, funkčně komplexních formulářů, nástrojem integrující data z existujících podnikových aplikací. K2 tak pomáhá zautomatizovat a zjednodušit prakticky jakýkoli podnikový proces, který zahrnuje rozhodovací kroky, osoby nebo informace.  Jde tak o prostředek ke zvýšení efektivity a snížení provozních nákladů společností. To vše bez programování.

“Cílem
partnerství s Process Point s.r.o. je zlepšit prodejní a poprodejní podporu platformy K2 v České republice a na Slovensku. Tento rok se také chceme více soustředit na zvyšování efektivity Enterprise klientů a nabízet výhody K2 společnostem využívajícím ERP SAP. Díky odbornosti a zkušeností společnosti Process Point s.r.o. K2 očekáváme nejvyšší úroveň podpory pro naše zákazníky v regionu.“ vysvětluje Paul Blackwell, regionální manažer K2 Europe.

BPM platformu K2 používá více než 1,5 milionu uživatelů ve více než 4 000 společnostech v 84 zemích a to včetně 30 % společností ze celosvětového žebříčku Fortune Top 100 pro zlepšení efektivity provozu. Nástroj pravidelně posiluje svoji pozici v hodnocení Magic Quadrant v oblasti BPM, které připravuje konzultační společnost GARTNER.

Mezi zákazníky systému K2 patří celosvětově Microsoft, Bidvest, AXA, BNP Paribas, Eurovia, Renault-Nissan, Sodexo, STIHL, Shell, Sanofi; v České republice například Česká televize, ICOM transport a.s., TON a.s. a další.

Kontaktujte nás

2 + 4 =