Opakující se a únavná činnost na 6? Robota. Vhodná pro robota.

Věnujeme se vzdělávání a realizaci workshopů pro naše zákazníky s velkou péčí. Doba nám však nepřeje realizovat vzdělávání face-to-face, proto jsme rozšířili možnost kurzů i o online workshopy.
Máme radost, že jako první virtuální workshop Úvod do RPA jsme mohli zrealizovat se ŠKODA AUTO.
Cílem kurzu pro zaměstnance bylo podrobit si virtuální pracovní sílu, osvojit si návyky při vyhledávání potenciálu pro její využití a seznámit se s výhody využití softwarové robotizace v praxi. Pro nás byla cenná zpětná vazba účastníků a srovnání s podněty automatizace interních činností.

Pojďte se s námi také tvořit a vzdělávat se
Chtěli by jste se o oblastech digitální transformace, automatizace a robotizace dozvědět vice? Chcete zrealizovat pro management a zaměstnance workshopy, které vám mohou pomoci zlepšit vaši firemní výkonnost a zjednodušit práci?
Zprostředkujeme vám pohled do oblastí robotizace a automatizace, o jejichž důležitosti sice tušíme, ale mnohdy je neumíme správně uchopit. Na mnoha příkladech z praxe ilustrujeme přínos užití a přístupů k problematice. Aby nezůstalo jen u suché teorie, aplikujeme předávané poznatky přímo na míru vašim potřebám a cílům.

Ozvěte se nám na sales@processpoint.cz pro vaši individuální nabídku.
Zvyšujeme hodnotu lidské práce!