„S radostí vás můžeme informovat o dalším úspěchu společnosti Nintex, která získala další prestižní ocenění a to Top Rated Award. Toto ocenění uděluje společnost TrustRadius na základě zpětné vazby od klientů, kteří hodnotí jednotlivé systémy. V Process Pointu jsme hrdí na to, že v České republice zastupujeme společnost, které toto ocenění získala opakovaně, počtvrté v řadě. Upevňuje nás to v našem rozhodnutí, že volba Nintex Process Platform byla a stále je tou správnou volbou a tím správným řešením, které našim klientům přinášíme, “ komentuje Erich Csirik, Business Development Manager Process Point s.r.o.

Po dosažení skóre 8,6 na základě 351 recenzí a hodnocení od zákazníků, kteří hodnotili platformu Nintex Process Platform za rychlost, snadnost použití a naše odhodlání pomáhat organizacím rychle automatizovat práci pomocí business process managementu, low-code vývoje a workflow, získala společnost Nintex nedávno již čtvrtý rok po sobě ocenění 2022 Top Rated Award.

Platforma Nintex Process Platform získala ocenění Top Rated Award v kategorii softwaru pro řízení podnikových procesů (BPM) výhradně na základě zpětné vazby od zákazníků. Recenzenti na portálu TrustRadius vyzdvihují vysoký výkon a dostupnost platformy Nintex Process Platform spolu s funkcemi návrháře procesů a simulace procesů.

„Náš závazek k úspěchu každého zákazníka zaměřeného na urychlení digitální transformace – ať už v komerčním nebo vládním sektoru – je neochvějný,“ říká generální ředitel společnosti Nintex Eric Johnson. „Jsme poctěni tímto hodnocením a jsme hrdí na to, že můžeme podporovat kritické a rozvíjející se obchodní potřeby více než 10 000 zákazníků po celém světě.“, dodává.

Ocenění TrustRadius Top Rated Awards, založené na zpětné vazbě od zákazníků a založené v roce 2016, se stalo průmyslovým standardem pro nestranné ocenění nejlepších technologických produktů B2B.

IT týmy, provozní odborníci, obchodní analytici a vývojáři aplikací napříč odděleními, jako jsou HR, finance, zákaznický servis, právní oddělení, prodej a marketing, denně používají platformu Nintex Process Platform ke správě, automatizaci a optimalizaci celopodnikových podnikových procesů pomocí intuitivního designového nástroje klikáním, nikoliv kódováním.

Mezi vybrané hodnocení zákazníků a zmíněné výhody Nintex Process Platform patří:

Eliminujte papírové procesy a manuální pracovní postupy.

„Tuto platformu používáme pro interní digitální formuláře a pracovní postupy. Přešli jsme z velmi papírových manuálních procesů. Jde o to vybudovat interní možnosti a umožnit týmům automatizovat a vytvářet vlastní formuláře a pracovní postupy. Začali jsme s aplikací Promapp jako naším dokumentačním nástrojem, který je pro uživatele snadný a intuitivní.“

Podporuje optimalizaci a zlepšování procesů pro všechny zaměstnance.

„Procesní platforma Nintex je využívána v celé společnosti, od nákupu a výroby až po prodej a služby. Tento nástroj umožňuje jednoduše zlepšovat procesy a výkonnost firemních činností. Usnadňuje a urychluje práci, čímž šetří značné množství času. Tento produkt obsahuje několik užitečných funkcí pro zjednodušení práce. Platforma Nintex Process Platform je neuvěřitelně jednoduchá na používání pro začínající uživatele, protože má možnost drag-and-drop. Vynikající ukládání souborů je záchranou.“

Vytvářejte a automatizujte pracovní postupy bez rozsáhlého školení nebo složitého kódování.

„Formuláře Nintex jsou nejlepším způsobem, jak automatizovat podnikové procesy jak z administrativního hlediska, tak pro koncové uživatele. Automatizované pracovní postupy pomáhají nadřízeným získávat od zaměstnanců požadavky, jako jsou žádosti o dovolenou nebo volno, prostřednictvím formulářů vytvořených pomocí aplikace Nintex. Manuální zásahy nejsou nutné. Nintex nevyžaduje složité kódování, proto na něm může formuláře vytvářet kdokoli se základními počítačovými dovednostmi.“

„Uživatelé mají na výběr z mnoha možností softwaru pro řízení podnikových procesů (BPM),“ říká Megan Headly, viceprezidentka pro výzkum ve společnosti TrustRadius.

Funkce pro analýzu a automatizaci podnikových procesů, které jsou součástí platformy Nintex Process Platform, zahrnují: zjišťování procesů (Process Discovery), vizuální mapování procesů (Nintex Promapp®), automatizaci pracovních postupů (Nintex Workflow, Nintex Forms a Mobile Apps), robotickou automatizaci procesů (Nintex Kryon RPA), automatizaci dokumentů (Nintex Drawloop DocGen®), elektronický podpis (Nintex AssureSign®), low-code automatizaci procesů (Nintex K2 Cloud a Nintex K2 Five) a analýzu procesů (Nintex Analytics).