SLUŽBY TELCO

Váš stabilní telekomunikační partner

Společnost Process Point s.r.o. splnila náročná kriteria certifikovaného partnera pro prodej telekomunikačních služeb operátora VODAFONE na území ČR.

Zaměřujeme se na komplexní služby TELCO, které obsahují technologie a jejich aplikaci u klientů zejména v segmentu B2B. Služby TELCO považujeme za jeden ze stavebních prvků při automatizaci a optimalizaci procesů společnosti klienta. Bez efektivní komunikace se žádný proces společnosti neobejde.

Odborné poradenství našich zkušených specialistů v součinnosti s operátorem pomáhá firmám optimalizovat strukturu hlasových a datových služeb, včetně nákladů. Poslední trendy v korporátní sféře vyžadují schopnost společností organizovat mnoho procesů ve vzdáleném režimu, včetně využití cloudového prostředí a mobilních prostředků. Je na místě věnovat velkou pozornost zabezpečené a efektivní komunikaci různých ITC systémů. Vidíme v tom šanci uplatnit schopnosti a zkušenosti našeho týmu specialistů, kteří účinně pomohli nejednomu klientovi.

Nabízíme:
• poradenství v oblasti telekomunikačních řešení v přímé vazbě na firemní procesy
• realizaci komplexního telekomunikačního řešení na základě navržené strategie
• poradenskou péči koncovým uživatelům (B2B i B2C)
• výhodné volání a datové služby ve firmě, doma i na cestách
• bezpečné připojení k internetu pro mobilní zařízení pracující ve vzdáleném režimu
• internetová televize s plnohodnotnou nabídkou programů s možností záznamu na všech mobilních zařízeních ve firmě, doma i na cestách

Kontaktujte nás

Povinný údaj:

9 + 3 =